JUSTYNA & DAMIAN, Bergen Norway
elopement in norway
30 March 2018
OLIWIA + SIMON
Outdoor wedding
27 February 2018

[sc_embed_player loops=”true” fileurl=”http://ninatwardowska.com/wp-content/uploads/2018/03/Edward-Elgar-Serenade-For-Strings-In-E-minor-Larghetto.mp3″]

NATALIA + BARTEK – nadając życiu znaczenie

Wydobywający się z ust szept, potrafi rozbrzmiewać w ciszy jak głuchy łoskot, bo nie to, co wypowiedziane najgłośniej niesie ze sobą moc znaczenia. Sami nadajemy istotę chwilom, które definiują nasze życie, tworząc w nim przystanie, do jakich będziemy jeszcze wielokrotnie w myślach powracać. Przystanie, na fundamencie których budujemy relację, gotową przetrwać tyle miesięcy ile otrzymamy od losu.
Natalia i Bartek zbudowali sobie taką przystań nad spokojną taflą jeziora Tenno. Stworzyli listy, gdzie zdaniami starali się opisać to, czego nie sposób ująć w brzmieniu standardowej przysięgi. One stały się powodem i sensem podróży, formułą wiążącą mocniej niż ta, złożona przed urzędnikiem. W turkusowej wodzie odbijało się ich szczęście i wzruszenie, wibrujące w ciepłym, włoskim powietrzu zapachem, który będzie do nich powracał nawet podczas najgwałtowniejszej burzy.
Dla takich momentów warto wstawać bladym świtem, pokonywać kilometry, robić coś nie oglądając się za siebie. Budzić się, zamykać drzwi i ruszać w świat nadając sens kartce papieru, dniu czy miejscu. Ostatecznie to te chwile staną się przystanią, w cieniu której będziemy mogli chłonąć piękno zamknięte w ozdobnym pudełku najwspanialszych wspomnień.

 

 

5 Comments

  1. magdalena says:

    Uwielbiam tę historię!

  2. Damian says:

    Super a rzut kwiatami Rewelka!

  3. Marek says:

    Super sesja w pięknej scenerii! Dałaś czadu 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

//]]>