KASIA + ADRIAN
Młyn Kowalewko
26 February 2018
DOMINIKA + NIKODEM
Wedding session in Croatia
11 January 2018

ANIA + BARTEK

Na lodówce w domu rodzinnym Ani jest taki napis „Life is one time offer, use it well”. Jak weźmiemy tę maksymę w dłonie, przyłożymy sobie do serca to okaże się, że może nas ona doskonale przeprowadzić przez koleje życia. Tak też jest ze ślubem. Jeden dzień, którego wspomnienie będzie nas otulać przez wiele lat. Impresja, wielokrotnie pomagająca w chwilach trudu czy działająca jak kompres na bóle duszy.
Ania z Bartkiem zaplanowali ten dzień dopasowując tradycję do swoich potrzeb, nie odwrotnie. Od otwarcia powiek aż do zaśnięcia spędzili ze sobą niemal każdą minutę. Wstali razem, przygotowywali się w jednym pokoju. Własne towarzystwo dawało im tę dawkę spokoju, pozwalającą się wyciszyć i skupić na tym, co naprawdę ważne – na wspólnym przeżywaniu. Ta harmonia najmocniej zostanie w naszej pamięci.
Ślub Ani i Bartka będzie nam się kojarzył także z małą pomyłką. Wzięci za kuzynostwo Młodej Pary (mamo Ani, to było absolutnie urocze!), otrzymaliśmy tyle uścisków, że wiszące w powietrzu pozytywne wibracje towarzyszyły nam wszystkim już do końca, pomimo lejących się z nieba litrów wody, których i tak nikt nie zauważał.

 

4 Comments

  1. Monika says:

    Obejrzałam z wielką przyjemnością ❤️

  2. Sebastian says:

    5/5 doskonała robota

  3. Magdalena says:

    Jak zwykle klasa!

  4. Dobra robota! Świetny reportaż 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

//]]>